Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124010890<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Мортіков В.В. 
Економічний механізм відтворення ефективної зайнятості : Автореф. дис... д- ра екон. наук: 08.01.01 / В.В. Мортіков ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 32 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні аспекти економічного механізму відтворення ефективної зайнятості (МВЕЗ). Доведено, що відтворення зайнятості є наслідком дії об'єктивних та суб'єктивних критеріїв. Розкрито роль держави в механізмі зайнятості за умов переходу до ринкової економіки. Встановлено, шо бюджетні обмеження домогосподарств, підприємств, держави є головним чинником економічного МВЕЗ. Визначено вплив бюджетно-фінансової та монетарної політики на зайнятість. Висвітлено роль конкуренції та ринкових недосконалостей у регулюванні зайнятості. Запропоновано методику щодо оцінки екстерналій та ренти в соціально-трудовій сфері, що дозволяє впливати на оптимізацію пропозиції та попиту на ринку праці в перехідній економіці України. Узагальнено теоретичні підстави дослідження комплексу макро- та мікроекономічних критеріїв регулювання попиту на працю. Встановлено, що ефективність попиту залежить від інвестиційного процесу в економіці. Неокласичні моделі інвестування в освіту та міграцію мають безпосереднє відношення поведінки громадян України на ринку праці. На підставі поглядів Дж.М.Кейнса, М.Фрідмена визначено роль грошово-кредитної сфери в процесі відтворення зайнятості за різних соціально-економічних умов. Проаналізовано роль боргів держави, підприємств у МВЕЗ. Визначено недоцільність використання широкомасштабної грошової емісії як засобу підвищення сукупного попиту на робочу силу в Україні.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.5-96
Шифр НБУВ: РА321316


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського