Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0421U103373<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Чорна Ольга Анатоліївна 
Інформаційна технологія комплексного моніторингу стану асинхронних двигунів на основі зовнішніх ознак: автореф. дис. ... к. т. н. : 05.13.06 - Інформаційні технології / О. А. Чорна ; Вінницький національний технічний університет. — 2021 — укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуального наукового завдання розробки інформаційної технології комплексного моніторингу стану асинхронних двигунів безпесередньо під час виконання технологічного процесу на основі зовнішніх ознак їх роботи. Набула подальшого розвитку інформаційна модель несиметричних за параметрами асинхронних двигунів, яка враховує експериментальні дані про нерівномірність розподілу індукції магнітного поля на поверхні статора двигуна, що дозволяє у реальному часі отримати інформацію про технічний стан асинхронного двигуна. Уперше отримано модель моніторингу стану асинхронного двигуна, яка відрізняється від існуючих визначенням відносного залишкового ресурсу ізоляції через лінійну залежність від коефіцієнту, розрахованого на основі Буземанової метрики, що дозволяє виявити параметричну несиметрію обмоток статора асинхронного двигуна за інформацією про зміну розподілу індукції магнітного поля на його поверхні. Удосконалено метод комплексного моніторингу асинхронних двигунів, який відрізняється від існуючих тим, що до множини діагностичних параметрів включено лише зовнішні ознаки режиму роботи двигуна, а послідовність їх застосування визначається через параметр максимальної індивідуальності, що дозволяє за рахунок більш точної діагностики підвищити ефективність експлуатації двигуна на основі актуальної інформації про поточний стан у режимі реального часу. Прикладні результати дисертаційного дослідження полягають у формальному описі комплексного моніторингу стану асинхронних двигунів на основі зовнішніх ознак, розробці алгоритмічного та програмного забезпечення, побудові діагностичної системи, що дозволяє прогнозувати стан двигуна, визначати термін та доцільність його подальшої експлуатації.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського