Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0421U101052<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Квітка Наталія Юріївна 
Теоретичне обгрунтування та впровадження удосконалених деформаційно-швидкісних режимів безперевної поздовжньої безоправочної прокатки труб: автореф. дис. ... к. т. н. : 05.03.05 - Процеси та машини обробки тиском / Н. Ю. Квітка ; Національна металургійна академія України. — 2021 — укp.

Дисертація спрямована на нове рішення науково-технічної задачі, яка полягає в теоретичному обґрунтуванні, розробці та впровадженні удосконалених дефор-маційно-швидкісних режимів безперервної поздовжньої прокатки труб без опра-вки, що забезпечують підвищення ефективності технології за рахунок виготов-лення трубної продукції з жорсткими характеристиками точності та якості, змен-шення її металоємності, розширення сортаменту діючих агрегатів.Для удосконалення деформаційно-швидкісних режимів на безперервних ста-нах безоправочної поздовжньої прокатки труб з різними типами проводу валків розроблено теоретичні методи дослідження процесів формозміни, які враховують комплексний вплив на технологічні можливості станів, точність діаметру й тов-щини стінки труб таких факторів, як реологічні властивості матеріалу, що дефо-рмується, форма калібрів, кількість валків у робочій кліті, кількість клітей задія-них в процесі формозміни, пружна деформація валків та інших. За результатами проведених досліджень розроблено раціональні калібрування валків, режими деформації та побудовано таблиці прокатки для безперервних редукційних та ка-лібрувальних станів з різними типами приводу валків, що забезпечило розши-рення сортаменту і підвищення якості та точності труб до рівня сучасних вимог споживачів.Розроблено рекомендації щодо створення удосконалених технологічних про-цесів калібрування і редукування труб для станів, які тривалий час перебувають в експлуатації і не можуть успішно конкурувати з сучасними трубопрокатними аг-регатами.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського